THJB685M016RJN
MFR.Part #
THJB685M016RJN
JLCPCB Part #
C1957590
Package
1411
Description
-55℃~+175℃ 16V 2.5Ω@100kHz 6.8uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS