T491B476K006ATAUTO
MFR.Part #
T491B476K006ATAUTO
JLCPCB Part #
C4951967
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 47uF 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS