TCJW686M006R0070E
MFR.Part #
TCJW686M006R0070E
JLCPCB Part #
C7360670
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 68uF 70mΩ@100kHz ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS