TCJW686M006R0070
MFR.Part #
TCJW686M006R0070
JLCPCB Part #
C2158241
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 40.8uA 400mA@100kHz 6.3V 68uF 70mΩ@100kHz ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS