TCJW157M006R0070
MFR.Part #
TCJW157M006R0070
JLCPCB Part #
C2158710
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 150uF 6.3V 600mA@100kHz 70mΩ@100kHz 90uA ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS