TCJW157M006R0070E
MFR.Part #
TCJW157M006R0070E
JLCPCB Part #
C6284186
Package
2312
Description
-55℃~+105℃ 150uF 6.3V 70mΩ@100kHz ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS