TCJT106M016R0200E
MFR.Part #
TCJT106M016R0200E
JLCPCB Part #
C2159051
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 16uA 200mA@100kHz 200mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS