TCJK476M006S0150
MFR.Part #
TCJK476M006S0150
JLCPCB Part #
C7360662
Package
1206
Description
-55℃~+105℃ 150mΩ@100kHz 47uF 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS