TCJG107M004R0300
MFR.Part #
TCJG107M004R0300
JLCPCB Part #
C2158422
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100uF 300mA@100kHz 300mΩ@100kHz 40uA 4V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS