TLJS686M004R1500
MFR.Part #
TLJS686M004R1500
JLCPCB Part #
C6285423
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 4V 68uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS