TCJD477M002R0025E
MFR.Part #
TCJD477M002R0025E
Description
-55℃~+125℃ 1.4A@100kHz 117.5uA 2.5V 25mΩ@100kHz 470uF ±20% - Tantalum Capacitors ROHS