TCJD477M002R0015E
MFR.Part #
TCJD477M002R0015E
Description
-55℃~+125℃ 1.8A@100kHz 117.5uA 15mΩ@100kHz 2.5V 470uF ±20% - Tantalum Capacitors ROHS