TCJD477M004R0025E
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJD477M004R0025E
Description
-55℃~+125℃ 1.4A@100kHz 188uA 25mΩ@100kHz 470uF 4V ±20% - Tantalum Capacitors ROHS