TCJD227M010R0025E
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJD227M010R0025E
Description
-55℃~+125℃ 1.4A@100kHz 10V 220uA 220uF 25mΩ@100kHz ±20% - Tantalum Capacitors ROHS