TBJB476M010LBSZ0000
MFR.Part #
TBJB476M010LBSZ0000
JLCPCB Part #
C6551935
Description
-55℃~+125℃ 10V 250mΩ 4.7uA 47uF ±20% 1210 Tantalum Capacitors