TBJB474K035CBLB0845
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJB474K035CBLB0845
JLCPCB Part #
C6279909
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 165nA 35V 470nF ±10% 1210 Tantalum Capacitors