TCJC686M006R0100E
MFR.Part #
TCJC686M006R0100E
JLCPCB Part #
C6552040
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 6.3V 68uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS