TCJC335M050R0200E
MFR.Part #
TCJC335M050R0200E
JLCPCB Part #
C6284152
Package
2312
Description
-55℃~+105℃ 200mΩ@100kHz 3.3uF 50V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS