TCJC685M050R0200E
MFR.Part #
TCJC685M050R0200E
JLCPCB Part #
C2161370
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz 34uA 400mA@100kHz 50V 6.8uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS