TCJC475M050R0200E
MFR.Part #
TCJC475M050R0200E
JLCPCB Part #
C2161364
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz 23.5uA 4.7uF 400mA@100kHz 50V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS