TCJC335M063R0200E
MFR.Part #
TCJC335M063R0200E
JLCPCB Part #
C2160382
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 20.8uA 200mΩ@100kHz 3.3uF 400mA@100kHz 63V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS