TCJC336M010R0100E
MFR.Part #
TCJC336M010R0100E
JLCPCB Part #
C2160685
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 10V 300mA@100kHz 33uA 33uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS