TCJB684M063R0300
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJB684M063R0300
JLCPCB Part #
C2158273
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 300mA@100kHz 300mΩ@100kHz 4.3uA 63V 680nF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS