TAJB686K006ANJ
MFR.Part #
TAJB686K006ANJ
JLCPCB Part #
C5793674
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 68uF 900mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS