TCJB107M002R0070E
MFR.Part #
TCJB107M002R0070E
JLCPCB Part #
C2158843
Description
-55℃~+125℃ 100uF 2.5V 25uA 300mA@100kHz 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS