TCJB336M010R0200
MFR.Part #
TCJB336M010R0200
JLCPCB Part #
C2158654
Description
-55℃~+125℃ 10V 200mA@100kHz 200mΩ@100kHz 33uA 33uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS