T491B225K025AT4380
MFR.Part #
T491B225K025AT4380
JLCPCB Part #
C1955603
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 4.5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS