TCJB336M006R0200
MFR.Part #
TCJB336M006R0200
JLCPCB Part #
C2158596
Description
-55℃~+125℃ 19.8uA 200mA@100kHz 200mΩ@100kHz 33uF 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS