TCJB226M010R0300
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJB226M010R0300
JLCPCB Part #
C5348278
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 300mΩ@100kHz ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS