TAJB476K010KNJ
MFR.Part #
TAJB476K010KNJ
JLCPCB Part #
C7395843
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 1Ω 4.7uA 47uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors