TCJB226M010R0300E
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJB226M010R0300E
JLCPCB Part #
C2158276
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 200mA@100kHz 22uA 22uF 300mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS