TCJB157M006R0035E
MFR.Part #
TCJB157M006R0035E
JLCPCB Part #
C2160813
Description
-55℃~+125℃ 150uF 35mΩ@100kHz 6.3V 900mA@100kHz 90uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS