TCJB157M006R0025E
MFR.Part #
TCJB157M006R0025E
JLCPCB Part #
C2160819
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 150uF 1A@100kHz 25mΩ@100kHz 6.3V 90uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS