TRJC226M016RRJ
MFR.Part #
TRJC226M016RRJ
JLCPCB Part #
C5348256
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 16V 22uF 700mΩ ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS