CWR09KC105JBB
MFR.Part #
CWR09KC105JBB
JLCPCB Part #
C5636227
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 25V 6.5Ω ±5% Case-C-5113 Tantalum Capacitors