F951C156KSAAQ2
MFR.Part #
F951C156KSAAQ2
JLCPCB Part #
C1957958
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 15uF 16V 2Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS