TCJB105M063R0300
MFR.Part #
TCJB105M063R0300
JLCPCB Part #
C2158240
Description
-55℃~+125℃ 1uF 300mA@100kHz 300mΩ@100kHz 6.3uA 63V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS