TCOB1A336M8R
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCOB1A336M8R
JLCPCB Part #
C7067056
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 10V 150mΩ@100kHz 33uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS