T495B226K010ATA2K3
MFR.Part #
T495B226K010ATA2K3
JLCPCB Part #
C1961780
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.3Ω@100kHz 22uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS