TBJB335K035CRSB0000
MFR.Part #
TBJB335K035CRSB0000
JLCPCB Part #
C5955505
Description
-55℃~+125℃ 1.16uA 3.3uF 3.5Ω 35V ±10% 1210 Tantalum Capacitors