F951A226KAAAQ2
MFR.Part #
F951A226KAAAQ2
JLCPCB Part #
C1953731
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 900mΩ ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS