TBJE686K025LBSZ0H00
MFR.Part #
TBJE686K025LBSZ0H00
JLCPCB Part #
C7399968
Description
-55℃~+125℃ 125mΩ 17uA 25V 68uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors