TBJE686K025LBSZ0800
MFR.Part #
TBJE686K025LBSZ0800
JLCPCB Part #
C5956193
Description
-55℃~+125℃ 125mΩ 17uA 25V 68uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors