TBJE477M010LBLC0024
MFR.Part #
TBJE477M010LBLC0024
JLCPCB Part #
C6332101
Description
-55℃~+125℃ 10V 470uF 47uA 50mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors