CWR11MK475MB\TR
MFR.Part #
CWR11MK475MB\TR
JLCPCB Part #
C5586319
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 1.7uA 35V 4.7uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors