TBJE477K010LBLC0024
MFR.Part #
TBJE477K010LBLC0024
JLCPCB Part #
C5797004
Description
-55℃~+125℃ 10V 470uF 47uA 50mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors