TBJE337M010CRSZ0700
MFR.Part #
TBJE337M010CRSZ0700
JLCPCB Part #
C6551508
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 33uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS