TBJE337K010CRSZ0000
MFR.Part #
TBJE337K010CRSZ0000
JLCPCB Part #
C6551496
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 33uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors