TBJE337K010CBSZ0700
MFR.Part #
TBJE337K010CBSZ0700
JLCPCB Part #
C5980973
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 33uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS