TBJE337M010CRSB0000
MFR.Part #
TBJE337M010CRSB0000
JLCPCB Part #
C7358982
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 33uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors